Tipbet Güvenilir Mi

2
74

Site Malta devleti tarafından sağlanan ve denetlenen lisans sahibidir. Şirket adı Tipbet Ltd. Tescil numarası C-63741’dir. Şirket kayıtlı adresi 109, LEVEL 0, SIR WILLIAM REID GZIRA, GZR1033, MALTA şeklindedir. Lisans numarası MGA/CL2/1119/2015 olarak verilmiştir. Üyelerine en güvenli ve en hızlı işlem imkanı sunmayı hedefleyen site bu hedeflerini gerçekleştirmiş gözükmektedir. Tüm bu faktörler nedeniyle Tipbet güvenilir mi sorusuna yanıt güvenilir şeklinde verilebilir. Bilinçli ve sorumlu bahis prensiplerini benimseyen site 18 yaşını doldurmamış hiçbir kullanıcıya izin vermemektedir.

Tipbet Para Yatırma

 1. Visa
 2. Mastercard
 3. Maestro
 4. Skrill
 5. Paysafacard
 6. Neteller
 7. Ecopayz
 8. Giropay
 9. Sofortbanking

Site üyelerine zengin içerikli para yatırma listesi sunmuştur. Bunlardan Visa, master ve maestro kartlarda minimum işlem tutarı 10,00 €, paysafecard’da minimum tutar 1€ olarak bildirilmiştir. Yöntemlerin bir kısmında da maksimum çekilebilecek tutarlar da sınırlandırılmıştır. Bu konudaki detaylı bilgi sitede mevcut olan para çekme seçenekleri sekmesinde ilgili yöntemin karşısında belirtilmiştir. Aynı şekilde site iletişim kanallarından da bu bilgileri ve detaylarını talep etmeleri doğaldır.

Tipbet Para Çekme

 1.  Banka transferi
 2. Visa
 3. Mastercard
 4. Skrill
 5. Neteller
 6. Ecopayz

Üyelerine birden fazla seçenekle para çekme imkanı tanıyanTipbet sitesi bu işlemlerin ayrıntılarını da üyelerine duyurmuştur. Banka transferinde minimum tutar 25 €, kredi kartlarında 10 €, Skrill, neteller ve ecopayz’da 10 € olarak sınıflandırılır. Bu seçeneklerde maksimum çekilebilecek tutar 10.000 € ile Skrill’e aittir. Üyeler hem alma seçenekleri hem de yatırma seçeneklerinden yararlanabilmek için bu detayları dikkatli analiz etmelidir. Site para çekim taleplerini 7/24 kabul etmektedir. Site bir haftada 1 kez yapılacak para çekme işlemlerinden ücret almaz, bu sayı artarsa yani haftada bir çekme talebinin üstüne çıkarsa üyeden komisyon alınmaktadır.

Tipbet Şikayet

Tipbet şikayet ve tüm olumsuz eleştirileri incelendiğinde bunların sayısının birçok rakibine oranla azlığı dikkat çekmektedir. Bu azlığın yanı sıra olanların da genellikle site kuralları dışında hareket etmekte ısrar eden üye sorunları olduğu anlaşılmıştır. Bu yüzden siteye üye olurken, hatta üye olduktan sonra bile belli aralıklarla bu kurallar ve şartların dikkatle okunması gerekmektedir.

2 YORUMLAR

 1. valla ben ilk bi 50 tl attım tipbete kazandım 200 tl yapıp cektım parayı sımdı bonus alarak oynuyorum biraz arastırdım adamlar bu işi biliyo. sorularınızı canlı destege sorun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here